Invisible Clan

Lineage2


#1 2006-05-24 19:15:07

Blake

Administrator

Zarejestrowany: 2006-05-24
Posty: 502

Powrot na Eureke

Z powodu waszych roznych pytan z poprzedniego forum i ogolnym zaistnialym zamieszaniem, postanowilem wyjasnic cala sytuacje (postaram sie ogolnie w skrocie zebrac rozne info i wypowiedzi z porzednich for). Wiec jak wiekszosc wie wiele osob zdecydowalo sie wrocic na Paradise. Jednym z powodow jest to iz server ten po roznych jego okresach lepszych i gorszych obecnie jest chyba najlepszym serverem L2. W skrocie na dzien dzisiejszy na Eurece sa full c3 tereny z mobami dropiacymi partsy/itemy jak na oficjalu. Dzialaja poprawnie wszystkie katakumby, necropolie (juz niedlugo bedzie Seven Signs takie jak powinno byc), zamki (mury nie sa z bugowane). Wszystkie parametry postaci, mobow sa niemal identyczne jak na oryginalnym serverze, dzieki czemu gra robi sie bradziej zespolowa tak jak to powinno byc (jak wiadomo im blizej pierwowzoru tym lepszy server). Dzialaja auto-ss i pasek CP. Server stal sie wyjatkowa stabilny, caly czas sie rozwija dzieki czemu mozemy patrzec z nadzieja w przyszlosc. Wiem ze obecnie na servie juz graja takie osoby jak Daimos, Rustin, Mat, zadeklarowali sie wrocic w najblizszych dniach Lis, Smok, Arthas, Zarghan, Bubu, Sasuke (czeka na net), Pavel, Pavore - (ci dwaj musza pozalatwiac sprawy w szkole), Deiman,  dojda nowi (ale rownierz doswiadczeni) jak np JohnyWalker, Ariena, Prezes, Kosiarz, Asu (ten przejmie prawdopodobnie jakiegos lucznika), Dydelfin a za nimi wszystkimi moze i inne osoby. Pytanie co dalej?  Wiec:  1. Liderem moglby zostac  A: LIS (ma SWS na 74lev, jest takze dobrym graczem i ma zdolnosci przywodcze, plynnie mowi po ang; jest jedno wielkie ale w lecie moze wyjechac do Angli)  B: Daimos (wymiguje sie, narazie jest w Trouble),  C: Blake (wymiguje sie) D: Dydelfin (bardzo chce, ma troche doswiadczenia lecz nie wyjasnione do konca jest co z nim i kastienem na ktorym ma klan) 2. Mysle ze powinnismy zostac przy koncepcji lucznicy + support (chodz mozna zrobic wyjatki).  3. Sprawa Ventrilo i TS - wiec ts mamy (namiar w dziale clan), ventrilo jest troche lepsze ale trudno znalesc a nie bedziemy pchac sie jakims Trouble. 4. Jesli chodzi o nazwe klanu to nie jest bardzo wazna ale nie bede grac w zadnych "furgajacych skrzatach", jesli ja zalozylbym klan to ShadowNess jesli Dydelfin to pewnie Invisible (taka najprawdopodobniej bedzie).  5. Co do mojej osoby/charu to jezeli ludzie wroca na postacie wys lev to zostane przy moim SR na 7x+ lev, jesli bedzie duzo osob zaczynalo od 0 to zrobie HE (mam narazie na 32). Oczywiscie all expiacy beda miec zapewnione bufy propheta i pomoc w sprzecie. Trzeba tez wspomniec ze jest wolnych kilka kont np prophet lev 63, bishop lev 6x+, paru lucznikow na lev 60+ (szczegoly u daimosa), 2 warcrayer-ow  6x+, dysponujemy wspolnym crafterem, spoilerem, prophetem na lev 5x+.
Jesli macie jakies uwagi, propozycje, sugestie, pytania to pisac na gg 6382498 lub poprostu tu na forum. Prosilbym zeby moze kazdy napisal od kiedy zacznie grac i jaka postacia (nick, klase, lev - jesli wraca do starego charu). Poczatek bedzie trudny (trzeba wszystkich zebrac jakos w kupe, jest tez duza roznica lev miedzy np Daimosem a tymi co zaczynaja) ale mysle ze jakos wszystko sie ulozy. Narazie zapraszam wszystkich do rejestracji na forum i prosze o wspolne przebywanie na ts.


http://img221.imageshack.us/img221/1111/girlcy2.gif

Offline

 

#2 2006-05-25 19:02:13

Daimos

Invisible Member'

3135402
Zarejestrowany: 2006-05-24
Posty: 65

Re: Powrot na Eureke

ja mam pytanie kto gra i jakie ma postacie do wyboru i jakimi postaciami zaczyna lub gra i juz je ma i tak dalej bla bla bla ...
Ja chce robic SE mam juz 32 lvl i podoba mi sie ta postac, jesli ktos ma jakies propozycje to slucham... (oprócz Blejka)


nie myje pach

Offline

 

#3 2006-05-25 19:07:33

BUBU

Friend

3058509
Skąd: Mysłakowice
Zarejestrowany: 2006-05-24
Posty: 185
WWW

Re: Powrot na Eureke

Dodaj do listy Spoila na levelu 50

Ale nim podam na niego hasło biore wasze adresy domowe !

Pozdrawiam

Offline

 

#4 2006-05-25 19:11:04

BUBU

Friend

3058509
Skąd: Mysłakowice
Zarejestrowany: 2006-05-24
Posty: 185
WWW

Re: Powrot na Eureke

No ja robie HE jak nie odzyskam avadona to raczej przy nim pozostane , chyba ,że ktoś mianowicie Pavore mnie zdetronizuje ze sprzętu to a z resztą jakoś to będzie prosze Państwa.

Lecimy nie śpimy cyken myken ...

Offline

 

#5 2006-05-25 20:26:35

Pavel

Ksiądz ProvoXszcz

3566134
Skąd: Swidwin
Zarejestrowany: 2006-05-24
Posty: 1262
WWW

Re: Powrot na Eureke

Daimos Ty masz na mysli Shilien Elder to jestem niesamowicie zdziwiony xD Ciekawe, no ale nic. Kisiel w majtkach i gruz w rajtuzach Ja chciabym grać BD ( mam już jednego tylko trzeba załatwić formalności )

Offline

 

#6 2006-05-25 20:39:16

Daimos

Invisible Member'

3135402
Zarejestrowany: 2006-05-24
Posty: 65

Re: Powrot na Eureke

Ja mam avadona twojego bubu, czekam az mi ta osoba go odda to kwestia kilku dni, co do SE to jesli to ma byc typowo klan lucznikow to bede gral na Xarisavelli albo zrobie nowego PP tylko o jakims wypasionym nicku. Mam juz HE i do soboty zrobie nim 77 wiec juz sie nim nagralem i nie chce expic z takimi nubami jak wy na roznych poziomach...

Ps : nie ja jestem tu liderem i gram jako członek klanu, nie chce wnosic zadnych chorych teorii do klanu ani nic nikomu narzucac, licze na waszą inicjatywe i wasz wkład w spoil craft w klanie. Ja juz dalem Blakowi 15kk w gotowce i chłopakom rozdałem bizuterie C, troche B, eminence, 2 sety bw light, jedens set zubei light, i w choj matsow. Pomoc zawsze pomoge ale nie bede juz nic spoilowal, lubie crafcic jesli o to chodzi i chetnie zloze jakies emi albo bopa na klusceczce. Służe radą i mam nadzieje ze jakis Wojtuś albo inny Franek załozy klan i zacznie przyjmować ludzi zanim zaczną sie wkurwiać pozdro..


nie myje pach

Offline

 

#7 2006-05-25 21:26:38

Zarghan

New Members

6026593
Zarejestrowany: 2006-05-25
Posty: 10

Re: Powrot na Eureke

Więc tak ja mam sws`a Aki 68,97 (stracilo sie troche procent po tym niefortunnym sigu, po ktorym to ludzie sie porozchodzili i tak zostalo), sr`a TheDoda 58,8, a także spoila Andrzej`a na 50.
Będe grał sr`em, chyba, ze bedziecie ladnie błagac, to sws`em, najchetniej na zmianę, tylko musze zdobyc lvl i sprzet lucznikiem (aktualnie bw i emi - planuje doom light i bop), dla krasia chce doom heavy- do wymiany z sws`em co do broni, to nie wazne).
Tymczasowo gram TheDodą i Andrzej`em.

P.S. Nie mam na imię Andrzej!!! To tylko taka postac. Kto oglądał podrywaczki "zboczeniec" ten wie o co chodzi.

Ostatnio edytowany przez Zarghan (2006-05-26 09:36:20)

Offline

 

#8 2006-05-26 20:31:52

LookOut

New Members

Zarejestrowany: 2006-05-26
Posty: 5

Re: Powrot na Eureke

Witam


Co do mnie to pogrywam troche na L2p caly czas (tzn.nie odchodzilem z niego,ale malo gram bo praca&woman sa czasochlonne) ,ale nie mam sprzetu bo Daimossowi musialem oddac.

Pozdro

Ostatnio edytowany przez LookOut (2006-05-26 20:35:38)

Offline

 

#9 2006-05-27 13:52:17

Blake

Administrator

Zarejestrowany: 2006-05-24
Posty: 502

Re: Powrot na Eureke

Milo ze coraz wiecej ludzi ze starej ekipy zaczyna sie "pokazywac". Mam tylko prosbe zebyscie sie rejestrowali a nie tylko przegladali forum, wtedy bede mogl was dodac do odpowiednich grup dzieki czemu bedziecie miec dostep do pozostalych dzialow, na ktorych znajdziecie wiecej informacji o klanie (np namiar na teamspeak).

P.S.  Prosze o kontakt takie osoby jak Smok, Deiman czy Korsiv (wejdzcie na ts)


http://img221.imageshack.us/img221/1111/girlcy2.gif

Offline

 

#10 2006-05-28 12:25:45

DreamWeaver

New Members

Zarejestrowany: 2006-05-28
Posty: 3

Re: Powrot na Eureke

Blake, prosze - nazwa ShadowNess jest moim znakiem towarowym z czasów Midgarda, zróbcie sobie tego Invisible ok?

Offline

 

#11 2006-05-28 13:02:40

Blake

Administrator

Zarejestrowany: 2006-05-24
Posty: 502

Re: Powrot na Eureke

ehh Dream jakbys nie wiedzial to klan tworza ludzie a nie cl, a na Starisie istnieje klan ShadowNess juz od roku i jest najwieksza potega na tym servie (tworzyli go ludzie m.in z Midgarda)

P.S.   Na Paradise zalozylismy Invisible


http://img221.imageshack.us/img221/1111/girlcy2.gif

Offline

 

#12 2006-05-28 13:28:36

DreamWeaver

New Members

Zarejestrowany: 2006-05-28
Posty: 3

Re: Powrot na Eureke

Akurat o ShadoNess'ie (brak W w nazwie ) ze Starsis'a bardzo dobrze wiem, bo sie mnie chłopcy pytali czy mogą sobie tą śmieszną bądź co bądź nazwe zapożyczyć . I mam z nimi dość dobry kontakt, pomimo, że to już blisko 2 lata odkąd midgarda wcieło. Czy jest to jakaś potęga to nie wiem, bo z tego co pamiętam to chłopcy mają co najwyżej Dion. Zresztą w chwili obecnej na każdym serwie związanym z l2x jest coś "shadownesso-podobne" (na titanie alliance, na kastienie też...mortal blow im w plecy, że sie nie zapytali czy mogą -> Ownzy/Wem0n). Co do nazwy  w sumie nie rzucam sie co sobie wybierzecie/wybraliście, bo na Eurorze grać nie będę, ale miło zobaczyć, że coś co sie zaczeło już tak dawno temu wciągle sie echem ludziom w uszach odbija

P.S. (Zastrzegam sobie ShadowNess na kolejnym nisk-ratowcu l2p)

Ostatnio edytowany przez DreamWeaver (2006-05-28 13:29:37)

Offline

 

#13 2006-05-28 13:52:35

Blake

Administrator

Zarejestrowany: 2006-05-24
Posty: 502

Re: Powrot na Eureke

Jak pisalem wyzej klan tworza ludzie, bylem przy zakladaniu ShadowNess na Starisie (i bylo tez wtedy z 10 innych osob z Midgarda) i raczej nikt z toba nie rozmawial (moze po fakcie, z pytaniem czy zanczniesz tez grac). Co do potegi klanu to nie swiadczy o niej posiadany zamek (dodam ze pozostale zamki naleza do ally ktorego zalozycielem jest SN) lecz umiejetnosci grajacych w nim ludzi, ich lev, liczebnosc, zgranie itd. Co do nazwy to owszem slowo Shadow czesto jest uzywane, lecz SN z tego co wiem jest jedno i wszyscy maja do tej nazwy respect. Co do zastrzegania, to Ty nigdy na low ratowych serverach nie grales (i pewnie grac nie bedziesz wiec...) - SN jest juz bardziej nazwa nalezaca do ludzi grajacych na Starisie niz do Ciebie chodz prawda jest ze tworca tej nazwy byles Ty.


http://img221.imageshack.us/img221/1111/girlcy2.gif

Offline

 

#14 2006-05-28 14:25:04

DreamWeaver

New Members

Zarejestrowany: 2006-05-28
Posty: 3

Re: Powrot na Eureke

Skąd taka agresja, ale po kolei; po pierwsze klan sie nie nazywa ShadowNess tylko ShadONess (mała różnica, a jednak, co jednak powinieneś wiedzieć. Zastanawiało mnie zawsze czy to był błąd, czy to było "specialnie", ale cóż...), co do zakładania klanu - masz racje proszono mnie abym też zaczął grać, ale w tym czasie zacząłem współtworzyć L2J http://forum.l2jserver.com/ (DP Division), teraz się bawię w L2C++ project (między innymi pracuje nad nim Ken z l2p , więc kiedyś Paradise będzie napędzany moim silniczkiem). Jeżeli chodzi o sytuacje na Starsis'ie to mam pewne wątpliwości. Nie gram tam od dawna, ale w "Castle Control Map" nigdzie nie występuje (oprócz Dion) ShadONess, tym bardziej każdy zamek to inne Alliance, ale ok -> przecież się nie znam , więc moge sie mylić. Co do samej nazwy -> należy ona do wszystkich którzy współtworzyli ShadowNess'a tak na Midgarcie jak i później grupa która grała ze mną na Abyss'ie (W tym również i was). W sumie zacząłem ten Topic bardziej jako żart, ale widze, że moje intencje zostały źle oderbane, no cóż i tak bywa. Jeżeli chodzi o mnie to większość czasu spędziłem na low-ratach (ostatnio pół-roku na Tregarthie -> raty x3 , wcześniej l2world), ale wszystko zależy od tego co nazywasz "low-ratem" .

P.S. I nie tak agresywanie Blake ....też cie koffam

Ostatnio edytowany przez DreamWeaver (2006-05-28 14:32:01)

Offline

 

#15 2006-05-28 14:37:43

Blake

Administrator

Zarejestrowany: 2006-05-24
Posty: 502

Re: Powrot na Eureke

No cuz moze troche zle to odebrales albo ja sie zagalaopowalem, chodzilo mi tylko o drobne wyjasnienia. Co do Ciebie to byles ze tak powiem kiedys dla mnie Guru L2 i mam do Ciebie pelny szacunek.

P.S.   Widze ze jednak zasmakowales gry na nizszych ratach wiec moze kiedys sie spotkamy w grze na ktoryms z takich servow, moze nawet na Eurece, wiesz w zyciu nigdy nie mozna byc do konca niczego pewnym.

P.S.2  Ten post dotyczy powrotu ludzi ze Starisa, Abysa (czy innych serverow), na Paradise grajacych kiedys w barwach Bushido wiec proponuje dalej trzymac sie tylko tego tematu.


http://img221.imageshack.us/img221/1111/girlcy2.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl